sty 28

FEN 15, który miał miejsce 14 stycznia 2017 roku jest już za nami. Przeżyliśmy następną, kapitalną galę, która zapewniła nam masę świetnych spotkań, jakie były zwięczone ciekawymi werdyktami, zapewniajac fanom wiele emocji, w ciągu samych walk, które były toczone w hali RCS.

Do bitwy stanęło gremium zawodników, którzy pokazali własną jakość. Kluczowymi wygranymi zostały Polskie nazwiska, natomiast nie zabrakło też i paru niespodzianek, które przyniosły coraz więcej emocji, niż spodziewano się przed samą galą.

Jeśli chodzi o wyniki, następująco swoje walki wygrali: Paweł Biszczak. Mateusz Głąb, Mateusz Rębecki, Albert Odzimkowski, Kamil Gniadek, Marcin Naruszczka, Róża Gumienna, Riccardo Nosiglia.

Walka wieczoru, czyli pojedynek Paweł Biszczak vs. Wojciecha Wierzbickiego obfitował w niesłychanie ostrą walkę i był 1, z najlepszych występów na tej gali. Jak zwykle, Wojciech Wierzbicki postawił na swoją determinacje i konsekwencje, przez co finalnie to on wygrał przez niejdnogłośną decyzję sędziów. Pokazuje to jasno, jak obfite były powyższe potyczki, a także jak walka wieczoru była mocna w odniesieniu do reszty walk, które mieliśmy okazję oglądac.

3 potyczki tego wieczoru zakończyły się też przedwczesnym poddaniem, co także sprawiło, iż gala była niesłychanie atrakcyjna i spora w prawdziwe zakończenia.

Autor laligaplOdpowiedz

Musisz się  zalogować żeby skomentować ten post.